LOKALITA: 941 48  Podhájska 493, SK

INFO: +421 911 103 443

Podhájská 250-500 m od termálních lázní v jednom ze 3 Penzionů Quatro se snídaněmi, slevou a odvozem

V ceně nabídky

Ubytování:

  • Ubytování pro dvě osoby v jednom ze 3 penzionů Quatro jen 250 – 500 metrů od termálního aquaparku v Podhájské (dle vaší volby a volných kapacit)

Strava:

  • Snídaně výběrem z menu po celou dobu pobytu pro dva

Služby:

  • 10% sleva do restaurace Energy
  • Odvoz z penzionů na koupaliště
  • Parkování a WiFi zdarma

Užijte si dovolenou u slovenského „Mrtvého moře“ v Podhájské. Ubytováni budete v jednom ze 3 penzionů blízko termálních lázní a koupaliště (250-500 m) podle vašeho výběru. V ceně jsou také snídaně výběrem z menu a odvoz z penzionu na koupaliště.

O ubytování 

Sluncem zalité Penziony Quatro v Podhájské tvoří několik budov – Quatro II. a Quatro III. , které leží jen 300 m od termálního koupaliště, a budova Quatro IV. vzdálená sotva 250 m. Jen o 200 m dál si užijete odpočinek ve Wellness centru Aquamarin a v Římských lázních Energy se sedacím bazénem, vířivkou, Kleopatřinou koupelí, saunami, masážemi a dalšími procedurami.

Procházkou se pak dostanete do přírodní rezervace Žitavský luh (8,2 km), kde v současnosti žije více než 100 druhů ptáků. K jejich pozorování slouží dřevěná rozhledna a projít si můžete i 3,5 km dlouhý naučný chodník. Pokud se zajímáte o historii, vydejte se ke zřícenině kláštera Mariánská Čeľaď (4,5 km), v jehož chodbách žili mnichové Řádu svatého Pavla Prvního Poustevníka téměř tři sta let. Za návštěvu stojí také Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,4 km), kde se můžete podívat, jak se v této oblasti žilo před více než 100 lety.

Výlet na kole si udělejte třeba do Arboreta Mlyňany (30,7 km), které bylo založeno v roce 1892 a na ploše cca 60 ha tu roste přibližně 2 300 druhů domácích i cizokrajných dřevin. Kromě krásných stromů uvidíte i romantický zámeček z 19. století. V dojezdové vzdálenosti na vás čeká také Solná jeskyně ve Starém Tekově (24,6 km), jejíž návštěva je vhodná zejména pro osoby s dýchacími, kožními a jinými zdravotními potížemi.

Kde budete spát? 

Ubytujete se v komfortně vybaveném pokoji v jedné ze 3 budov penzionu. V každém pokoji budete mít k dispozici vlastní koupelnu, minibar, křesla či malou pohovku k posezení, sadu na přípravu kávy a čaje, WiFi připojení a televizi s českými stanicemi.

  • Dvoulůžkový pokoj s terasou se nachází v přízemí a najdete v něm pohodlnou manželskou postel, ke které je možné přidat i přistýlku.
  • Dvoulůžkový pokoj s balkonem je umístěný v horním patře, a ze soukromého balkonu si tak užijete pěkný výhled. Nechybí komfortní manželská postel a možnost ubytování až 3 osob.
  • Třílůžkový pokoj s balkonem najdete v poschodí a ubytuje maximálně 3 osoby. Z balkonu si užijete příjemný výhled do okolí.
  • Čtyřlůžkový pokoj se skládá ze 2 klasických dvoulůžkových pokojů, i ve větší skupině tak budete mít dostatek soukromí. Může mít balkon nebo terasu.

Na čem si pochutnáte? 

Penzion nemá vlastní restauraci, servírují se zde ale bohaté snídaně. Během oběda či večeře můžete otestovat některou z mnoha restaurací a dalších podniků v okolí.

Něco navíc 

Pobyt v Penzionu Quatro II. a Quatro III. vám zpříjemní i altán s grilem.

Vytočte si slevu na kole štěstí! Pobyty Podhájska i další slovenské termální


This will close in 15 seconds