LOKALITA: 941 48  Podhájska 493, SK

INFO: +421 911 103 443

Penzion U Vodníka – Podhajská jen 300 m od termálního koupaliště se snídaní/polopenzí, vířivkou a masáží

V ceně nabídky (Od 3199,- Kč)

Ubytování:

 • Ubytování pro dvě osoby v pokoji Standard v Penzionu U Vodníka III ***

Strava:

 • Snídaně či polopenze (dle varianty) po celou dobu pobytu pro dva
  • Snídaně formou bufetu
  • Servírované večeře

Služby:

 • Vstup do vířivky na 1 hodinu pro dva (při pobytu na 5 a více nocí)
 • Přístrojová masáž nohou, chodidel nebo celého těla pro dva
 • Venkovní gril s posezením
 • 15% sleva v restauraci v Penzionu U Vodníka II na koupališti
 • Parkování a WiFi zdarma

O ubytování 

Penzion U Vodníka III v Podhájské nabízí hostům ubytování, díky kterému si dovolenou v oblíbeném lázeňském městě užijete na maximum. Tento penzion je nový a moderně vybavený a na koupaliště se odsud dostanete během asi 5 minut chůze. Kromě relaxu v termální léčivé vodě budete mít ideální příležitost prozkoumat krásy okolí.

Navštivte třeba miniskanzen s fontánou (800 m) či zříceninu Mariánska Čeľaď (4,4 km). Na kole se pak dostanete do přírodní rezervace Žitavský luh (13,1 km), kde v současnosti žije více než 100 druhů ptáků. K jejich pozorování slouží dřevěná rozhledna a projít si můžete i 3,5 km dlouhý naučný chodník. Za návštěvu stojí také Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,5 km), kde se můžete podívat, jak se v této oblasti žilo před více než 100 lety.

Výlet si udělejte také do Arboreta Mlyňany (30,8 km), které bylo založeno v roce 1892 a na ploše cca 60 ha tu roste přibližně 2 300 druhů domácích i cizokrajných dřevin. Kromě krásných stromů uvidíte i romantický zámeček z 19. století. V dojezdové vzdálenosti na vás čeká také Solná jeskyně ve Starém Tekově (27,8 km), jejíž návštěva je vhodná zejména pro osoby s dýchacími, kožními a jinými zdravotními potížemi. Popřípadě navštivte cca 30 km vzdálenou Levici se všemi jejími klenoty.

Kde budete spát? 

U Vodníka se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním balkonem, navíc můžete využívat i střešní terasu. K vybavení pokoje patří také TV, lednička, rychlovarná konvice a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha).

Na čem si pochutnáte? 

Pokud dostanete chuť na něco dobrého, zajděte si do restaurace U Vodníka přímo v areálu termálního koupaliště, kde budete mít na výběr z různých druhů pokrmů – od sladkého až po kus šťavnatého masa.

Vytočte si slevu na kole štěstí! Pobyty Podhájska i další slovenské termální


This will close in 15 seconds