LOKALITA: 941 48  Podhájska 493, SK

INFO: +421 911 103 443

Pobyt v Penzionu Podhájčanka s polopenzí a vstupem do termálního wellness centra Aquamarín

V ceně nabídky

Ubytování: 

 • Ubytování pro dvě osoby v Penzionu Podhájčanka

Strava: 

 • Polopenze po celou dobu pobytu pro dva
  • Snídaně formou bufetu
  • Večeře v restauraci v areálu Termálního koupaliště výběrem z více jídel

Služby: 

 • Welcome drink
 • 1x vstup na 3 hodiny do termálního wellness centra Aquamarín, které je součástí termálních lázní Podhájská pro dva (jen u pobytů Wellness, 2x u pobytu na 5 a více dní)
  • Venkovní část: relaxační termální bazén, dětský termální bazén
  • Vnitřní část: rekreační bazén s atrakcemi, dva vířivé bazény, dětský bazén
 • 10% sleva do restaurace na koupališti Podhájská
 • Parkování a WiFi zdarma

S ubytováním Penzionu Podhájčanka budete usínat v pokojích s atmosférou květin a ráno se probouzet s chutí na výborné a bohaté snídaně. Těšit se můžete také na večeře výběrem menu a dle varianty také na vstup do termálního wellness centra Aquamarín. 

O ubytování 

V klidné uličce jen pár kroků od termálního koupaliště Podhájska objevíte oázu klidu, Penzion Podhájčanka. Kromě relaxu v termální léčivé vodě si užijete také krásné výletní cíle v okolí.

Navštivte třeba miniskanzen s fontánou (850 m) či zříceninu Mariánska Čeľaď (4,2 km). Na kole se pak dostanete do přírodní rezervace Žitavský luh (13,1 km), kde v současnosti žije více než 100 druhů ptáků. K jejich pozorování slouží dřevěná rozhledna a projít si můžete i 3,5 km dlouhý naučný chodník. Za návštěvu stojí také Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,6 km), kde se můžete podívat, jak se v této oblasti žilo před více než 100 lety.

Výlet si udělejte také do Arboreta Mlyňany (30,9 km), které bylo založeno v roce 1892 a na ploše cca 60 ha tu roste přibližně 2 300 druhů domácích i cizokrajných dřevin. Kromě krásných stromů uvidíte i romantický zámeček z 19. století. V dojezdové vzdálenosti na vás čeká také Solná jeskyně ve Starém Tekově (25,3 km), jejíž návštěva je vhodná zejména pro osoby s dýchacími, kožními a jinými zdravotními potížemi. Popřípadě navštivte cca 30 km vzdálenou Levici se všemi jejími klenoty.

Kde budete spát? 

Čekají na vás romantické dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) nesoucí jména květin jako orchidej, gladiola, levandule, jasmín a další. Penzion disponuje také pokoji v přízemí, které jsou vhodné pro hosty s pohybovými problémy.

Všechny pokoje jsou vybavené stolem se židlí, LCD TV se slovenskými a českými programy i minikuchyňkou s ledničkou či rychlovarnou konvicí. K dokonalému pohodlí vám poslouží samostatná koupelna.

Na čem si pochutnáte? 

Penzion nabízí bohaté snídaně formou bufetu s domácími potravinami. Nechybí pestrý výběr poctivých jogurtů, masných výrobků, sýrů, cereálií, čerstvého pečiva, ovoce i zeleniny a dalších dobrot. 

Kde budete relaxovat? 

Příjemné posezení objevíte v zahradě nebo na jedné z teras Penzionu Podhájčanka. Relaxovat můžete mezi všemi květinami, podle kterých jsou pokoje v penzionu pojmenované, u jezírka se zlatými rybičkami či na terase s grilem.

Vytočte si slevu na kole štěstí! Pobyty Podhájska i další slovenské termální


This will close in 15 seconds